Akıllı E-Ticaret

Daha fazla müşteri, daha fazla satış, daha fazla kazanç için tasarladığımız e-ticaret paketlerimiz ile sektörün lideri siz olun!
Mobil uyumlu (Responsive) temalar ile işinize uygun bir e-ticaret paketine hemen sahip olun.

Anahtar Teslim E-Ticaret

E-Ticaret yapmak istiyorum ama nasıl mı diyorsunuz? Hiç tecrübeniz olmasa bile W Ajans E-Ticaret uygulamalarını ve verdiğimiz ücretsiz eğitimler sayesinde kısa zamanda satışa başlayabilirsiniz.

Kolay Yönetim Paneli

W Ajans E-Ticaret paketlerinin kullanıcı dostu, kolay yönetilebilir panelleri vardır. Bu sayede ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, e-ticaret sitenizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

W Ajans E-Ticaret paketleri ile tüm banka sanal pos alt yapıları sisteme entegre durumdadır. Bunun yanı sıra Payu, iPara, Iyzico gibi özel ödeme sistemleri de sizler için hazır durumda.

Özel Modüller

W Ajans E-Ticaret paketleri ile işleriniz artık çok kolay… Pratik, tek tuş ile işlem yapabileceğiniz, fatura kesme, kargo ve diğer entegrasyon modülleri sayesinde ticaretinizi kolaylaştırıyoruz.

Entegrasyon

W Ajans E-Ticaret paketleri esnek alt yapısı sayesinde bir çok tedarikçi, muhasebe, kargo, erp sistemler ile entegre şekilde çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken entegre olmak istediğiniz sistemi bize iletmek.

7/24 Destek

Günün herhangi bir saatinde ulaşıp cevap alabileceğiniz teknik destek ekibimiz daima sizin yanınızda olacaktır.

E-Ticaret

Gelişmiş Modül Sistemi

Size özel gelişmiş e-ticaret modülleri ile diğer sitelerden farklı olun. Kullanım kolaylığı sayesinde müşterilerinizin kolayca alışveriş yapmasını sağlayın.

Mobil Uygulamalar

E-Ticaret artık mobil sistemler üzerinden yapılıyor. Size özel sunduğumuz mobil uygulamalar sayesinde App Store & Google Play’de de yeriniz hazır!

Sanal Pos Modülü

Sistemde entegre halde olan Sanal Pos modülümüz sayesinde, bankadan aldığınız Sanal Pos hizmetini e-ticaret sitenizde sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Size Özel Destek Uzmanı

Opsiyonel olarak yararlanabileceğiniz, size özel atanacak destek uzmanı ile kapsamlı ve kaliteli bir destek hizmetinin keyfini çıkarın.

7/24 Telefon Desteği

E-mağazanız sürekli açık ancak destek alacak kimseyi bulamıyor musunuz? Merak etmeyin 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gelişmiş Raporlama Sistemi

Gelişmiş raporlama sistemleri ile e-mağazanızın tüm verilerini kolayca analiz edebilirsiniz. Böylece satışlarınızı arttıracak yenilikleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Dönüşüm Arttırma Sistemleri

Siteden çıkmak üzere olan ziyaretçiyi durdurun veya uzun süredir sitede işlem yapmayan ziyaretçiye pop-up göstererek onları alışveriş yapmaya yönlendirin.

Responsive Tasarımlar

Masaüstü veya mobil cihazlara uyum sağlayacak şekilde hazırlanmış modern tasarımlar sizi rakiplerinizden farklı kılacak.

E-TİCARET PAKETLERİ

E-Ticaret paketlerimizden kendiniz için uygun olanı seçerek, hemen şimdi online mağaza sahibi olabilirsiniz.

YUKARI ÇIK